"Kto Ojczyźnie swej służy, sam sobie służy" - P. Skarga

Rok szkolny 2016 / 2017

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

„BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA – ŚRODKI CHEMICZNE TO NIE ZABAWA” organizowany przez KRUS

III miejsce  w etapie placówkowym w Lipsku – Klaudia Walczyk kl. IV  PSP

 

POWIATOWY TURNIEJ LEKKOATLETYCZNY W RZECZNIOWIE 

I miejsce  w kategorii dziewcząt  – Agata Bajór uczennica  kl. IV PSP

 

POWIATOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY W RZECZNIOWIE

II miejsce dla drużyny dziewcząt PSP


X EDYCJA KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"

nagroda główna - Maja Chmielewska, Natalia Płucisz - uczennice  kl.I PSP

nagroda - Martyna Wojtas - kl. I PSP

wyróżnienie -Amelia Dziura, Dawid Marchewka, Adam Rękawik, Diana Strzelecka - kl. I PSP

                       Wiktoria Chmielewska, Jakub Pluta - kl. II PSP

                        Izabela Kominek - kl. III PSP

                        Franciszek Wiącek - kl. V PSP

 

KONCERT LAUREATÓW XXXIV MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W RADOMIU  

Julia Nachyła kl. I PG - nagrodzona

Agata Burek kl. I PG 


MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"


Wyróżnienie - Franciszek Wiacek uczeń klasy V.


POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

IV miejsce dla drużyny PG w składzie: Patryk Nowakowski, Kinga Olesińska i Kacper Pisarek

VI miejsce dla drużyny  PSP w składzie: Olga Giemza, Natalia Nowakowska, Jakub Maciaszczyk i Filip Nachyła.


POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


II miejsce dla drużyny w składzie: Stodulski Wiktor, Ogrodnik Kacper, Sar Jakub, Nachyła Filip, Góralski Mateusz, Dukielski Bartłomiej, Ciucias Damian, Kępczyk Bartłomiej, Orzeł Filip, Pastuszka Kacper, Kubiś Kacper, Falecki Mateusz.


GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY TORREADOR 2017


I miejsce w kategorii wiekowej klasy I - III SP - Natalia Główka kl. III

I miejsce w kategorii wiekowej klasy IV - VI  - Franciszek Wiacek kl. V


ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ 

 

W grupie wiekowej - uczzniowie szkół gimnazjalnych:

I miejsce   - Mateusz Łygan kl. III PG

II miejsce -  Klaudia Sieradzka kl. II PG 

 

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ W IŁŻY

W kategorii:

Szkoły podstawowe – zespoły wokalne

Miejsce I zdobyli –  Julia Balcerowska i Wiktor Kępczyk – uczniowie  kl. III  

Gimnazja – soliści:

Miejsce IPaulina Marchewka kl.II

Gimnazja – zespoły wokalne oraz wokalno – instrumentalne:

Miejsce IVJulia Nachyła i Agata Burek uczennice kl.I


REJONOWE ELIMINACJE 62 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W IŁŻY


Do udziału w Eliminacjach Okręgowych w Radomiu zakwalifikowana została  Julia Nachyła - kl. I PG.

Do udziału w konkursie Warszawska Syrenka"  zakwalifikowana została  Agata Burek kl. I PG 

Wyróżnienia - Wiktor Kępczyk kl. III SP i Martyna Wojtas kl.I SP


MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 

 III miejsce dla dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Rzeczniowie w powiatowych zawodach w piłce siatkowej rozgrywanych 9.02.2017 r.

 

Skład drużyny: Altenberg Angelika, Burek Agata, Gierada Aleksandra, Nachyła Julia, Okrutny Małgorzata, Pastuszka Aleksandra, Przewłoka Sandra, Senderowska Kinga, Serafin Natalia, Wicik Anita

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI EKOLOGICZNEJ EKOSONG W LIPSKIM CENTRUM KULTURY

Tytuł laureata XVI przeglądu dla grupy teatralnej „BAJKA”, którą tworzą uczniowie z klasy II i III PSP.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW 

II miejsce dla chłopców Publicznego Gimnazjum w Rzeczniowie w powiatowych zawodach w piłce ręcznej.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 

II miejsce dla dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Rzeczniowie w powiatowych zawodach w piłce ręcznej.

Skład drużyny: Natalia Serafin, Anita Wicik, Anna Zaborska, Patrycja Kita, Aleksandra Jabłońska, Angelika Antelberg, Małgorzata Okrutny, Aleksandra Pastuszka, Agata Burek, Julia Nachyła, Aleksandra Gierada, Anna Świętoń, Izabela Bartos.

MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT 

III miejsce dla drużyny  w składzie:  Aleksandra Jabłońska, Anita Wicik, Natalia Serafin, Julka Rutkowska, Sandra Przewłoka, Diana Rojecka, Wiktoria Puton, Aleksandra Zielińska, Marta Sar, Aleksandra Pastuszka

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016-2017