14 listopada 2016 11:21 | Aktualności

Święto Odzyskania Niepodległości

Dnia 10 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji święta 11 Listopada, zwanego Świętem Niepodległości.

Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Zbigniew Korycki, wygłaszając krótkie przemówienie nawiązujące do święta i witając przybyłych gości.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna, którą poprzedziło wspólne odśpiewanie hymnu państwowego. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów klasy I i II gimnazjum pod kierunkiem Pani E. Dąbrowskiej i Pani K. Kaca, z oprawą muzyczną chórzystów pana G. Zięby. Apel był przedstawiony w ciekawej formie – wplatając w część poetycko - patriotyczną (pieśni i wiersze) prezentację multimedialną, bardzo efektownie i w dostępny sposób przedstawiono historię i piękno naszej Ojczyzny.Akademia spotkała się z dobrym przyjęciem przez uczniów  i zaproszonych gości.
Dziękujemy wszystkim z przybycie na uroczystość.

Święto Odzyskania Niepodległości