23 czerwca 2017 23:30 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca 2017 zakończył się kolejny rok szkolny. Uczniowie ZS uczestniczyli w tym dniu w uroczystej mszy św. i akademii.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań oraz pożegnań. W tym roku pożegnali się z gimnazjum uczniowie klasy 3a (wych. Danuta Kozieł ) i 3b (wych. Ewa Węgrzecka). Oni też przygotowali część artystyczną.

Pan Dyrektor ZS Zbigniew Korycki złożył podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszym zespole szkół oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach.

Na apelu zostali nagrodzeni ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Wręczono listy gratulacyjne dla rodziców tegorocznych absolwentów, którzy przez cały okres nauki w tej szkole otrzymywali świadectwo z wyróżnieniem. Przyznano, jak corocznie, nagrodę – wycieczkę –  ufundowaną przez Wójta Gminy Rzeczniów Karola Burka dla prymusów ZS oraz wręczono nagrody za osiągnięcia w konkursach. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.
Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół średnich i sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom natomiast życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Zobacz w nowym oknie:

Film: Zakończenie roku szkolnego 2016/17 cz.1/3