16 marca 2018 11:00 | Aktualności

Eliminacje Konkursu Recytatorskiego

W dniu 13 marca 2018r. w Domu Kultury w Iłży odbyły się Eliminacje 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół w Rzeczniowie reprezentowali w tym konkursie następujący uczniowie: Lena Trela i Igor Kaczmarski z kl. I, Magdalena Kępa z kl. II, Julia Balcerowska z kl. IV, Franciszek Wiącek z kl. VI, Natalia Lachowicz z kl. III a, Andżelika Wojtas z kl. III a, Julia Nachyła z kl. II b.

Uczennice: Natalia Lachowicz i Angelika Wojtas zakwalifikowały się do udziału w koncercie finałowym XXV Małego Konkursu Recytatorskiego w Radomiu, który odbędzie się w dniach 10 - 1 maja 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury „Kuźnia Artystyczna”. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Lena Trela i IgorKaczmarski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i życzymy im dalszych sukcesów.