31 października 2018 22:37 | Aktualności

Mistrz głośnego czytania

1 października w klasie drugiej rozpoczął się konkurs "Mistrz głośnego czytania". Trwał on 3 tygodnie. Uczestnicy mieli za zadanie czytać codziennie na głos przez 10 minut dowolnie wybrany przez siebie tekst. Fakt ten potwierdzali rodzice własnoręcznym podpisem w albumach, które uczniowie otrzymali od wychowawcy. W miejscu podpisów dzieci wklejały naklejki. 28 października odbyło się wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie: Igor Kaczmarski, Klaudia Kubiś, Wiktor Marchewka, Lena Trela, Natalia Walczyk. Na drugim miejscu Oliwia Tracz i Wojciech Borcuch. Trzecie miejsce: Dominika Giemza, Izabela Janduła, Jan Krzepisz, Nikola Kudelska, Paweł Małek, Ada Świętoń i Agata Wojtas. W związku z ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów rozpoczęła się druga edycja konkursu.

Mistrz głośnego czytania 2018