09 czerwca 2019 14:28 | Aktualności

DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE

Dnia 31 maja 2019 roku w naszej szkole zorganizowany został „Dzień Dziecka”. Rozpoczęliśmy dwoma przedstawieniami profilaktycznymi w wykonaniu aktorek z Teatru Kurtyna w Krakowie. Klasy I- IV obejrzały „Gadającą niespodziankę”, a starsi uczniowie spektakl „Ciamajda”.

Następnie gościliśmy w szkole Pana Michała Cybulskiego- ratownika i instruktora pływania z pływalni Neptun w Ożarowie, który przedstawił uczniom zasady bezpieczeństwa nad wodą, zasady udzielania pierwszej pomocy oraz pokazał atrybuty ratownika.

Pani Karolina Lachowicz, mama Filipa i Aleksandra zaprosiła dzieci i nauczycieli do wspólnej aktywności. Wszyscy zatańczyli zumbę w rytmie dziecięcych piosenek na placu szkolnym wzbudzając powszechne zainteresowanie przechodniów.

Po tak przyjemnym wysiłku dzieci zostały zaproszone na poczęstunek do stołówki szkolnej, a Samorząd Uczniowski osłodził ten dzień łakociami.

Po krótkim odpoczynku odbyły się międzyklasowe rozgrywki sportowe na boisku szkolnym, w które zaangażowali się zarówno uczniowie jak i wychowawcy klas. Wszystkim udzieliła się radosna, sportowa atmosfera dzięki czemu ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy!

Dwa ognie - zdjęcia

Teatr i zumba - Dzień Dziecka 2019