27 kwietnia 2017 20:15

Warszawska Syrenka

W sobotę 22 kwietnia br. odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka, którego nadrzędnym zadaniem jest ujawnianie młodych talentów recytatorskich i pobudzenie aktywności artystycznej oraz popularyzacja literatury i kształtowanie nawyku czytania. Konkurs, z blisko czterdziestoletnią tradycją, jest adresowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Co roku w eliminacjach bierze udział kilka tysięcy dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego. Na przesłuchania finałowe przyjeżdża ok. 200 dzieci z Mazowsza a połowa spoza Warszawy. Wśród młodych prezentujących się artystów znalazła się również Agata Burek - uczennica kl. IB naszego gimnazjum. Gratulujemy występu, życząc dalszych sukcesów.

Zdjęcia:

Filmy: